SFP-moduulit

SFP-moduuli, joka voi toimia esimerkiksi kytkimen lisäosana, muuntaa signaalin valokuidusta sähköiseksi signaaliksi ja toisinpäin. SFP-moduuleista verkkokaupassamme ovat vain perusmallit. Kysy esimerkiksi laitevalmistajakoodattuja (HP, Cisco) versioita asiakaspalvelustamme.

SFP-moduulit

Tarkastele Taulukkona Listana

6 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. SFP BiDi moduuli 1,25Gbit 1310/1490nm 20km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SFP BiDi moduuli 1,25Gbit 1310/1490nm 20km
    99,02 €
  2. SFP+ 10GBase-LR SM 10KM, 1310NM, -40 - +85
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SFP+ 10GBase-LR SM 10KM, 1310NM, -40 - +85
    98,93 €
  3. SFP-moduuli MM 1310nm 1,25Gb LC DPX 2km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SFP-moduuli MM 1310nm 1,25Gb LC DPX 2km
    28,29 €
  4. SFP-moduuli MM 550m
    Varastossa Varastossa
    SFP-moduuli MM 550m
    40,50 €
  5. SFP-moduuli SM 20km
    Varastossa Varastossa
    SFP-moduuli SM 20km
    42,42 €
  6. SFP-moduuli SM 80km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SFP-moduuli SM 80km
    139,17 €
Tarkastele Taulukkona Listana

6 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.