Mekaniikka

Orbis modulaarinen paneeli koostuu 19-tuumaisesta 1U kehikosta, jossa on 4 moduulipaikkaa valokuitu- tai Cat-kaapeloinnille. Kehikkoon on saatavilla kuitutuki (irrotettava törmäyssuoja), takaohjuri kaapeleita tukemaan paneelin taakse, peitelevy moduuliporttiin sekä kansi lankahyllyasennusta varten.

Katso myös Cat moduulit ja liitinlevyt | Moduulit OS2 MPO | Moduulit OM4 MPO | Moduulit OS2 MTP | Moduulit OM4 MTP | Lankahyllytarvikkeet

Mekaniikka

Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.