Häntäkuidut UPC

UPC-hiotussa häntäkuidussa LC- tai SC-liittimessä valokuidun pää on hiottu suoraan. Kuidun toinen pää liitetään runkokaapeliin jatkoskoneella "hitsaamalla". Monimuotokuitu on aina UPC-hiottua. Häntäkuidut on paketoitu useamman kappaleen pahvilevyihin, joko yksivärisiä tai FIN2012-värisarjaa.

Katso myös Häntäkuidut APC | Asennussarjat

Häntäkuidut UPC

Tarkastele Taulukkona Listana

13 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. Häntäkuitu LC OM3 12kpl 1,5m
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu LC OM3 12kpl 1,5m
    17,70 €
  2. Häntäkuitu LC OM3 2m 12kpl FIN2012
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu LC OM3 2m 12kpl FIN2012
    17,76 €
  3. Häntäkuitu LC OM4 1,5m 12kpl FIN2012
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Häntäkuitu LC OM4 1,5m 12kpl FIN2012
    22,25 €
  4. Häntäkuitu LC OM4 MAG 1m 12 kpl
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu LC OM4 MAG 1m 12 kpl
    17,85 €
  5. Häntäkuitu LC UPC OS2 1,5m 12kpl
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu LC UPC OS2 1,5m 12kpl
    17,20 €
  6. Häntäkuitu LC UPC OS2 G657 1,5m 12kpl
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Häntäkuitu LC UPC OS2 G657 1,5m 12kpl
    20,25 €
  7. Häntäkuitu SC OM1 12kpl 1,5m
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu SC OM1 12kpl 1,5m
    15,90 €
  8. Häntäkuitu SC OM3 12kpl 1,5m
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu SC OM3 12kpl 1,5m
    16,65 €
  9. Häntäkuitu SC OM3 2m 12kpl FIN2012
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu SC OM3 2m 12kpl FIN2012
    16,88 €
  10. Häntäkuitu SC UPC OS2 1,5m 12kpl
    Varastossa Varastossa
    Häntäkuitu SC UPC OS2 1,5m 12kpl
    17,10 €
  11. Häntäkuitu SC UPC OS2 G657 1,5m 12kpl
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Häntäkuitu SC UPC OS2 G657 1,5m 12kpl
    18,75 €
Tarkastele Taulukkona Listana

13 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.