Yksimuoto

OS2 yksimuotokytkentäkuidun molemmissa päissä on liittimet: LC, SC tai FC, joko APC- tai UPC-hionnalla. Saatavilla ovat kaapelityypit simplex, duplex 8FIG sekä duplex 0FIG yleisimmin käytetyissä pituuksissa. Yleisimmin käytetään dublex-kaapeleita, jotka on kytketty ristiin "A:sta B:hen" eli kytkentä on AB/BA, mutta joissain tapauksissa verkko toteutetaan kytkemällä dublex-kaapelit suoraan "A:sta A:han" (AA/BB).

Löydä etsimäsi tuotteet helposti rajaamalla vaihtoehtoja tuoteominaisuuksien mukaan.

Yksimuoto

Tarkastele Taulukkona Listana

30 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. FC-SC UPC DPX OS2  8FIG 2m - 7m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    FC-SC UPC DPX OS2 8FIG 2m - 7m
    6,40 €
  2. LC APC-LC UPC 1,4 mm BB 3m G657
    Varastossa Varastossa
    LC APC-LC UPC 1,4 mm BB 3m G657
    3,50 €
  3. LC APC-LC UPC 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC APC-LC UPC 1m - 10m
    3,00 €
  4. LC APC-LC UPC DPX 1m-10m
    Varastossa Varastossa
    LC APC-LC UPC DPX 1m-10m
    6,00 €
  5. LC APC-SC APC DPX OS2 0FIG LSZH A-A B-B 1m - 3m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC APC-SC APC DPX OS2 0FIG LSZH A-A B-B 1m - 3m
    6,20 €
  6. LC APC-SC UPC 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC APC-SC UPC 1m - 10m
    2,90 €
  7. LC APC-SC UPC DPX 2m - 10m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC APC-SC UPC DPX 2m - 10m
    6,20 €
  8. LC-LC APC 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC-LC APC 1m - 10m
    3,00 €
  9. LC-LC APC DPX 1m - 10m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-LC APC DPX 1m - 10m
    6,00 €
  10. LC-LC UPC DPX OS2 0FIG LSZH Ristikytketty (Cross connected) 1m - 7m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-LC UPC DPX OS2 0FIG LSZH Ristikytketty (Cross connected) 1m - 7m
    6,30 €
  11. LC-LC UPC DPX OS2 1m - 15m
    Varastossa Varastossa
    LC-LC UPC DPX OS2 1m - 15m
    6,00 €
  12. LC-LC UPC DPX OS2 2-3m 8FIG LSZH A-A B-B
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-LC UPC DPX OS2 2-3m 8FIG LSZH A-A B-B
    6,40 €
  13. LC-LC UPC DPX OS2 5m-10m 0FIG LSZH
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-LC UPC DPX OS2 5m-10m 0FIG LSZH
    9,10 €
  14. LC-LC UPC OS2 0,15m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC-LC UPC OS2 0,15m - 10m
    2,80 €
  15. LC-SC APC 0,20m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC-SC APC 0,20m - 10m
    2,80 €
  16. LC-SC APC DPX 2m - 10m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-SC APC DPX 2m - 10m
    6,30 €
  17. LC-SC UPC DPX OS2 0FIG 1m - 25m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    LC-SC UPC DPX OS2 0FIG 1m - 25m
    6,00 €
  18. LC-SC UPC DPX OS2 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC-SC UPC DPX OS2 1m - 10m
    5,80 €
  19. LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    2,90 €
  20. SC APC-LC UPC 1-10m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-LC UPC 1-10m
    2,90 €
  21. SC APC-LC UPC DPX 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-LC UPC DPX 1m - 10m
    5,90 €
  22. SC APC-SC APC BB G657 0,5-1m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-SC APC BB G657 0,5-1m
    2,80 €
  23. SC APC-SC UPC 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-SC UPC 1m - 10m
    2,80 €
  24. SC APC-SC UPC BB G657 0,5-1m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-SC UPC BB G657 0,5-1m
    2,70 €
  25. SC APC-SC UPC DPX 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC APC-SC UPC DPX 1m - 10m
    5,70 €
  26. SC-SC APC 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC-SC APC 1m - 10m
    2,90 €
  27. SC-SC APC DPX 1m - 10m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SC-SC APC DPX 1m - 10m
    5,80 €
  28. SC-SC UPC DPX OS2 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC-SC UPC DPX OS2 1m - 10m
    5,50 €
  29. SC-SC UPC DPX OS2 5m-10m 0FIG LSZH
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    SC-SC UPC DPX OS2 5m-10m 0FIG LSZH
    8,60 €
  30. SC-SC UPC OS2 1m - 10m
    Varastossa Varastossa
    SC-SC UPC OS2 1m - 10m
    2,70 €
Tarkastele Taulukkona Listana

30 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.