MTP ja MPO

MTP-kytkentäkuidun molemmissa päissä on MTP-liitin, jossa on 12 tai 24 yksittäistä kuitua. MTP-kytkentäkuituja on saatavilla yksimuotona OS2 sekä monimuotona OM3 ja OM4.

MPO-kytkentäkuidun molemmissa päissä on MPO-liitin, jossa on 12 yksittäistä kuitua. MPO-kytkentäkuituja on saatavilla low loss -kaapelilla yksimuotona OS2 sekä monimuotona OM4.

Sekä MTP- että MPO-kytkentäkuidun kaapelityyppi on simplex, liittimien hionta APC-APC tai UPC-UPC. Tarkista kumpaa polariteettia, A vai B, verkossasi käytetään.

Löydä etsimäsi tuotteet helposti rajaamalla vaihtoehtoja tuoteominaisuuksien mukaan.

MTP ja MPO

Tarkastele Taulukkona Listana

9 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. MPO-MPO Low Loss OM4 12fo, Female, 10-30m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MPO-MPO Low Loss OM4 12fo, Female, 10-30m
    92,89 €
  2. MPO-MPO Low Loss OS2 12fo, Female, 10-30m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MPO-MPO Low Loss OS2 12fo, Female, 10-30m
    83,00 €
  3. MTP12-MTP12 OM3 Polariteetti A 5 - 25m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MTP12-MTP12 OM3 Polariteetti A 5 - 25m
    90,06 €
  4. MTP12-MTP12 OM4 2-30m, female/female Polarity A
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MTP12-MTP12 OM4 2-30m, female/female Polarity A
    79,04 €
  5. MTP12-MTP12 OM4 Polariteetti A 5 - 25m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MTP12-MTP12 OM4 Polariteetti A 5 - 25m
    108,16 €
  6. MTP12-MTP12 OM4 Polariteetti B 5 - 20m
    Varastossa Varastossa
    MTP12-MTP12 OM4 Polariteetti B 5 - 20m
    108,16 €
  7. MTP24-MTP24 OM4 10m Naaras/Naaras Polariteetti A
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    MTP24-MTP24 OM4 10m Naaras/Naaras Polariteetti A
    439,73 €
Tarkastele Taulukkona Listana

9 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.