Moduulit OS2 MTP

Orbis modulaarisen paneelin MTP-LC moduuleita on saatavilla 12-, 24- tai 36-kuituisena, yksimuoto- tai monimuotokaapelilla. OS2 MTP-moduulissa on yksimuotokaapeli, takapaneelissa MTP-adapterit ja etupaneelissa tavalliset tai pölysuojatut LC-adapterit. Moduulin sisällä valokuitukaapeli haaroitetaan liitintyypistä toiseen (fanout).

Moduulista on myös saatavilla hybridiversio, jossa on samassa moduulissa sekä yksimuoto- että monimuotokuitua, kysy lisätietoja asiakaspalvelustamme.

Modulaarisen paneelin moduulikehikko ja ohjurit: katso Mekaniikka. Katso myös Moduulit OM4 MTP | Kytkentäkuidut MTP ja MPO

Moduulit OS2 MTP

Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    155,00 €
  2. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 key u/d
    Varastossa Varastossa
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 key u/d
    127,00 €
  3. Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 D key u/d
    286,00 €
Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.