MPO12F/F OM4 LowLoss 4,5mm Pol A 5-50m

Kytkentäkuitu OS2 12-kuitua MPO-naarasliittimin.

4,5mm tuplavaippa. Polariteetti A. Väri keltainen. Pituus 5m-50 metriä.

Tuotekoodi
Configurable-3200
59,53 €
Tekniset tiedot
Kuidun kategoria OM4
Liitin 1 MPO12
Vaippa Tuplavaippa 4,5mm
Kytkentä polariteetti A
IL/RL ≤0.35 dB (Low Loss) / ≥ 30 dB
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.