MTP12-MTP12 OM4 Polariteetti B 5 - 20m

Kytkentäkuitu OM4 12-kuitua MTP-naarasliittimin.

3mm vaippa. Polariteetti B. Väri aqua. Pituus 5-20 metriä.

Tuotekoodi
configurable-460
127,86 €
Tekniset tiedot
Kuidun kategoria OM4
Liitin 1 MTP12
Vaippa 3mm
Kytkentä polariteetti B
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.