MTP12F/F OM3 LowLoss Pol A 5 - 25m

Kytkentäkuitu OM3 12-kuitua MTP-naarasliittimin.

3mm vaippa. Polariteetti A. Väri aqua. Pituus 5-25 metriä.

Tuotekoodi
configurable-1002
75,77 €
Tekniset tiedot
Kuidun kategoria OM3
Liitin 1 MTP12
Vaippa 3mm
Kytkentä polariteetti A
IL/RL ≤0.35 dB (Low Loss) / ≥ 30 dB
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.