MTP12F/F OM4 LowLoss Pol A 5-50m

Kytkentäkuitu OM4 12-kuitua MTP-naarasliittimin.

3mm vaippa. Polariteetti A. Väri magenta. Pituus 5-50 metriä.

Tuotekoodi
configurable-254
89,29 €
Tekniset tiedot
Kuidun kategoria OM4
Liitin 1 MTP12
Vaippa 3mm
Kytkentä polariteetti A
IL/RL ≤0.35 dB (Low Loss) / ≥ 30 dB
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.