Modulaarinen paneeli

Orbiksen modulaarisella paneelilla säästät tilaa ja nopeutat asennusta. 19" 1U paneelikehikossa on 4 moduulipaikkaa, joissa voidaan käyttää erityyppisiä, valmiiksi kalustettuja moduuleja: sekä valokuitua että parikaapelia. Saatavilla on myös valmiskaapeliversiot, kysy lisätietoja asiakaspalvelustamme. Sisäkäyttöön tarkoitettu modulaarinen paneeli on erinomainen valinta datakeskuksiin ja jakamotiloihin.

Katso muut datakeskustuotteemme>> | Katso myös MTP kytkentäkuidut>> | MPO kytkentäkuidut>> | Lankahyllytarvikkeet>>

Modulaarinen paneeli

Tarkastele Taulukkona Listana

23 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. Liitinlevy 4x CAT6/CAT6A
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Liitinlevy 4x CAT6/CAT6A
    9,00 €
  2. Liitinlevy 6x CAT6/CAT6A
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Liitinlevy 6x CAT6/CAT6A
    10,00 €
  3. Moduuli A 1xMPO 12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMPO 12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    142,00 €
  4. Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OM4 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OM4 D key u/d
    141,00 €
  5. Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OM4 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OM4 key u/d
    117,00 €
  6. Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OS2 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMPO12-6xLC DPX OS2 key u/d
    118,00 €
  7. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OM4 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OM4 D key u/d
    155,00 €
  8. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OM4 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OM4 key u/d
    127,00 €
  9. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 D key u/d
    155,00 €
  10. Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 1xMTP12-6xLC DPX OS2 key u/d
    127,00 €
  11. Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OM4 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OM4 D key u/d
    263,00 €
  12. Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OM4 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OM4 key u/d
    204,00 €
  13. Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OS2 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMPO12-12xLC DPX OS2 key u/d
    190,00 €
  14. Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OM4 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OM4 D key u/d
    273,00 €
  15. Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OM4 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OM4 key u/d
    216,00 €
  16. Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 D key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 D key u/d
    286,00 €
  17. Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 key u/d
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduuli A 2xMTP12-12xLC DPX OS2 key u/d
    209,00 €
  18. Moduulikehikko musta
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Moduulikehikko musta
    30,67 €
  19. Peitelevy moduuliporttiin
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Peitelevy moduuliporttiin
    7,40 €
  20. Takaohjuri musta
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Takaohjuri musta
    17,00 €
  21. Valmiskaapelimoduulit 2x 6xCat6A U/FTP 10-55m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta
    Valmiskaapelimoduulit 2x 6xCat6A U/FTP 10-55m
    208,00 €
Tarkastele Taulukkona Listana

23 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.