Worbis TOP-20 tuotteet

Worbis Top 20

Worbis TOP-20 tuotteet

Tarkastele Taulukkona Listana

20 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. LC-LC DPX OM3 50um 0,5m - 15m
    Varastossa LC-LC DPX OM3 50um 0,5m - 15m
    6,40 €
  2. LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    Varastossa LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    3,54 €
  3. LC-LC UPC DPX OS2 0,5m - 32m
    Varastossa LC-LC UPC DPX OS2 0,5m - 32m
    7,04 €
  4. Orbis RF liitin 4.3-10(m) 1/2, Flex 1/2 - kaapelille
    Varastossa RF liitin 4.3-10M 1/2 L Flex
    7,58 €
  5. Orbis-adapteripidike 2 SC DPX 5kpl
    Varastossa Orbis-adapteripidike 2 SC DPX 5kpl
    33,75 €
  6. Orbis suorahitsauskotelo 4 SC
    Varastossa Orbis suorahitsauskotelo 4 SC
    12,19 €
  7. Liitin Cat6 UTP 180 Keystone 12kpl
    Varastossa Liitin Cat6 UTP 180 Keystone 12kpl
    21,88 €
  8. Kuitujatkospidike 12 holkille
    Varastossa Kuitujatkospidike 12 holkille
    1,56 €
  9. Jatkossuojaholkki 45mm, 100 kpl
    Varastossa Jatkossuojaholkki 45mm, 100 kpl
    13,75 €
  10. Jatkossuojaholkki 40mm, 100 kpl
    Varastossa Jatkossuojaholkki 40mm, 100 kpl
    12,50 €
  11. Adapteri SC UPC DPX SIN 20kpl
    Varastossa Adapteri SC UPC DPX SIN 20kpl
    14,60 €
  12. Adapteri SC APC DPX 20kpl
    Varastossa Adapteri SC APC DPX 20kpl
    13,50 €
  13. Häntäkuitu SC UPC OS2 1,5m 12kpl
    Varastossa Häntäkuitu SC UPC OS2 1,5m 12kpl
    17,10 €
  14. Häntäkuitu SC APC 12kpl 2m
    Varastossa Häntäkuitu SC APC 12kpl 2m
    16,65 €
    1,39 € / kpl
  15. Häntäkuitu LC APC 12kpl 2m
    Varastossa Häntäkuitu LC APC 12kpl 2m
    19,26 €
    1,61 € / kpl
Tarkastele Taulukkona Listana

20 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.