Orbis CWDM Mux DeMux, 8xCWDM + 1310nm + monitorointi

CWDM on yksinkertainen ja edullinen menetelmä, jolla voidaan välittää jopa 16 kanavaa yhdessä kuitulinjassa. Passiivista teknologiaa ei tarvitse konfiguroida, mikä tekee CWDM-tekniikasta edullisen ja vaivattoman tavan verkon rakentamiseen.

Tuotekoodi
3005135
466,00 €
Varastossa
0, Toimitusaika 21 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
  • Erinomainen aallonpituuksien stabiilisuus
  • Hyvä isolaatio
  • Pieni IL
  • Monitorointiportti
  • Moduuli asennetaan Orbiksen 19”-räkkiin sopivaan kehikkoon
  • 19” 1U kehikkoon voidaan asentaa 2 kpl CWDM-moduuleita
  • Heti valmis käyttöön

Tekniset tiedot

Kanavien määrä     8 CWDM + 1310 + monitorointi  
Kanavan kaista   Min ±6.5 nm
IL Monitoriportti Max 21.00 dB
  1470nm Max 1.20 dB
  1490nm Max 1.50 dB
  1510nm Max 1.80 dB
  1530nm Max 2.10 dB
  1550nm Max 2.40 dB
  1570nm Max 2.90 dB
  1590nm Max 3.30 dB
  1610nm Max 3.70 dB
  1310nm Max 0.80 dB
Isolaatio Naapurikanavat Min 30 dB
  Muut kanavat Min 40 dB
Päästökaistan tasaisuus   Max 0.30 dB
Suunnaatavuus   Min 55 dB
RL   Min 50 dB
Tehon kesto   Max 500 mW
Liitintyyppi     SC UPC  
Käyttölämpötila     -10 ~ 70 °C
Varastointilämpötila     -40 ~ 85 °C
Kehikon mitat LxSxK     188x150x21 (1U) mm
Moduulin paino     1.02 kg
Datasheet (225.58 kB)
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.