Yksimuoto UPC

Yleisimmät kytkentäkuitujen mitat  1-10 m ovat saatavissa suoraan noutovarastostamme sekä verkkokaupastamme.

Yksimuoto UPC

Tarkastele Taulukkona Listana

11 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. LC-LC UPC OS2 3mm 2m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC-LC UPC OS2 3mm 2m
    3,82 €
  2. LC-SC UPC DPX OS2 1m -30m
    Varastossa LC-SC UPC DPX OS2 1m -30m
    7,00 €
  3. LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    Varastossa LC-SC UPC OS2 1m - 10m
    3,54 €
  4. SC-SC UPC DPX OS2 0,5m - 25m
    Varastossa SC-SC UPC DPX OS2 0,5m - 25m
    6,74 €
  5. LC-LC UPC DPX OS2 0,5m - 32m
    Varastossa LC-LC UPC DPX OS2 0,5m - 32m
    6,82 €
  6. LC-LC UPC OS2 0,15m - 10m
    Varastossa LC-LC UPC OS2 0,15m - 10m
    3,38 €
  7. SC-SC UPC OS2 1m - 10m
    Varastossa SC-SC UPC OS2 1m - 10m
    3,50 €
  8. LC-SC UPC DPX OS2 0FIG 1m - 20m
    Varastossa LC-SC UPC DPX OS2 0FIG 1m - 20m
    5,95 €
  9. FC-FC UPC DPX OS2  8FIG 2m - 7m
    Varastossa FC-FC UPC DPX OS2 8FIG 2m - 7m
    7,63 €
Tarkastele Taulukkona Listana

11 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.