Ostoskori on tyhjä (0,00 €)
  • Ostoskori on tyhjä

LC-LC DPX OM3 50um 0,5m - 15m

Kytkentäkuitu (patch cord) monimuoto OM3 duplex LC-LC 2m - 10m.

0,00

Variaatio
15 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
kpl
Talvikampanja

Helmikuun loppuun asti kaikkiin Worbis-verkkokauppatilauksiin mukaan lämpimät ja laadukkaat Orbis-kynsikkäät! Valitse koko ostoskorissa.

Kytkentäkuitu monimuoto OM3 (50µm) LC-LC. Duplex 8-figure halogeenittomalla vaipalla (LSFH), joka soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön.

Pituus 2m - 10m.

Orbis Oy on testannut omilla testauslaitteillaan, että tuote soveltuu suomalaisiin lämpötilaolosuhteisiin ja täyttää paikallisissa asennustöissä tarvittavat kriteerit. Omalla jatkuvalla testauksellamme takaamme myös tuotteiden tasaisen laadun.

Pituus: Tuotekoodi: Sähkönumero:
0,5m 3005544  
1m 3005072 Tilaustuote
2m 2030360 7206374
3m 2030361 7206375
5m 2030362 7206376
7m 3005121 Tilaustuote
10m 2030363 7206377
15m 3005545  

Sovellukset

Konesali (Data Center)Teleoperaattoriverkko