SC-SC DPX OM1 62,5um 5m

Kytkentäkuitu (patch cord) monimuoto OM1 duplex SC-SC 5,0m.

Sähkönumero:
7206344
Tuotekoodi
2030338
8,74 €
Varastossa
0, Toimitusaika 21 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.

Kytkentäkuitu monimuoto OM1 (62,5µm) SC-SC. Duplex 8-figure halogeenittomalla vaipalla (LSFH), joka soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön.

Pituus 5,0m.

Orbis Oy on testannut omilla testauslaitteillaan, että tuote soveltuu suomalaisiin lämpötilaolosuhteisiin ja täyttää paikallisissa asennustöissä tarvittavat kriteerit. Omalla jatkuvalla testauksellamme takaamme myös tuotteiden tasaisen laadun.

Lisätietoja
Käyttökohde Datakeskus (Data Center)
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.