MTP24-MTP24 OM4 10m Naaras/Naaras Polariteetti A

Kytkentäkuitu konesaleihin.

Tuotekoodi
3003594
439,73 €
Varastossa
0, Toimitusaika 21 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.

Kytkentäkuitu OM3 24-kuitua MTP liittimin. Kaapelissa MTP naaras liittimet. Polariteetti A

Tekniset tiedot
Käyttökohde Datakeskus
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.