LC-SC OM3 50um 1m

Kytkentäkuitu (patch cord) monimuoto OM3 simplex SC-LC 1,0m

Sähkönumero:
7206364
Tuotekoodi
3000534
2,98 €
Varastossa
0, Toimitusaika 30 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
Tekniset tiedot
Käyttökohde Teleoperaattoriverkko
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.