LC-LC OM3 50um 1m

Kytkentäkuitu (patch cord) monimuoto OM3 simplex LC-LC 1,0m.

Sähkönumero:
7206359
Tuotekoodi
3000533
3,05 €
Varastossa
0, Toimitusaika 21 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
Tekniset tiedot
Käyttökohde Teleoperaattoriverkko
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.