Valokuituvaimentimet

Helppokäyttöiset plug-in valokuituvaimentimet valosignaalin vaimentamiseen kuituverkossa. Verkkokaupastamme löydät eniten käytetyt liitinvariaatiot.

Muut versiot, kysy asiakaspalvelustamme!

Valokuituvaimentimet

Tarkastele Taulukkona Listana

13 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. Valokuituvaimennin LC UPC OS2 10dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC UPC OS2 10dB
    8,90 €
  2. Valokuituvaimennin LC APC OS2 10dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC APC OS2 10dB
    8,90 €
  3. Valokuituvaimennin LC APC OS2 7dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC APC OS2 7dB
    8,90 €
  4. Valokuituvaimennin LC APC OS2 5dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC APC OS2 5dB
    8,90 €
  5. Valokuituvaimennin LC APC OS2 1dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC APC OS2 1dB
    8,90 €
  6. Valokuituvaimennin SC UPC OS2 10dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC UPC OS2 10dB
    8,90 €
  7. Valokuituvaimennin LC UPC OS2 5dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC UPC OS2 5dB
    8,90 €
  8. Valokuituvaimennin SC UPC OS2 5dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC UPC OS2 5dB
    8,90 €
  9. Valokuituvaimennin LC UPC OS2 3dB
    Varastossa Valokuituvaimennin LC UPC OS2 3dB
    8,90 €
  10. Valokuituvaimennin SC APC OS2 5dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC APC OS2 5dB
    8,90 €
  11. Valokuituvaimennin SC APC OS2 3dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC APC OS2 3dB
    8,90 €
  12. Valokuituvaimennin SC APC OS2 2dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC APC OS2 2dB
    8,90 €
  13. Valokuituvaimennin SC APC OS2 1dB
    Varastossa Valokuituvaimennin SC APC OS2 1dB
    8,90 €
Tarkastele Taulukkona Listana

13 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.