Pölysuojatut adapterit

Valokuituadapterin sisäänrakennettu pölysuoja peittää adapterin zirconia-hylsyn. Swing-suljin avautuu ja sulkeutuu automaattisesti, kun liitin kytketään tai irrotetaan adapterista. Suoja estää käytännössä myös silmän altistumisen laser-säteelle.

Katso mysö: Adapterit APC | Adapterit UPC

Pölysuojatut adapterit

Tarkastele Taulukkona Listana

12 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. SC APC SX VIH 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa SC APC SX VIH 25 kpl Pölysuojattu
    91,00 €
  2. LC APC QT VIH 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa LC APC QT VIH 25 kpl Pölysuojattu
    165,25 €
  3. SC UPC SX SIN 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa SC UPC SX SIN 25 kpl Pölysuojattu
    91,00 €
  4. LC UPC QT SIN 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa LC UPC QT SIN 25 kpl Pölysuojattu
    165,25 €
  5. LC UPC DPX SIN 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa LC UPC DPX SIN 25 kpl Pölysuojattu
    107,50 €
  6. LC OM4 QT MAG 25 kpl, Pölysuojattu
    Varastossa LC OM4 QT MAG 25 kpl, Pölysuojattu
    165,25 €
  7. LC OM4 DPX MAG 25 kpl, Pölysuojattu
    Varastossa LC OM4 DPX MAG 25 kpl, Pölysuojattu
    107,50 €
  8. LC OM3 QT AQUA 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC OM3 QT AQUA 25 kpl Pölysuojattu
    165,25 €
  9. LC OM3 DPX AQUA 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa LC OM3 DPX AQUA 25 kpl Pölysuojattu
    107,50 €
  10. LC OM1 QT BEIGE 25 kpl, Pölysuojattu
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC OM1 QT BEIGE 25 kpl, Pölysuojattu
    165,25 €
  11. LC OM1 DPX BEIGE 25 kpl, Pölysuojattu
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC OM1 DPX BEIGE 25 kpl, Pölysuojattu
    126,25 €
  12. LC APC DPX VIH 25 kpl Pölysuojattu
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC APC DPX VIH 25 kpl Pölysuojattu
    107,50 €
Tarkastele Taulukkona Listana

12 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.