SFP-moduulit

Esimerkiksi kytkimen lisäosana toimiva SFP-moduuli muuntaa signaalin valokuidusta parikaapeliin tai toisinpäin.

  • Nopeudet 1,25GB ja 10GB
  • Aallonpituudet monimuoto, yksimuoto (CWDM tai DWDM)
  • Etäisyydet yksimuoto 20/40/80/120km
  • Universaalit ja laitevalmistajakoodatut (HP, Cisco..) versiot
  • Myös yhden kuidun BiDi-moduulit

Kysy myynnistämme myös muita malleja!

SFP-moduulit

Tarkastele Taulukkona Listana

5 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. SFP-moduuli SM 20km
    Varastossa SFP-moduuli SM 20km
    39,28 €
  2. SFP-moduuli MM 550m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta SFP-moduuli MM 550m
    35,63 €
  3. SFP MM 1310nm 1,25Gb LC DPX 2km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta SFP MM 1310nm 1,25Gb LC DPX 2km
    24,51 €
  4. SFP BiDi moduuli 1,25Gbit 1310/1490nm 20km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta SFP BiDi moduuli 1,25Gbit 1310/1490nm 20km
    85,80 €
  5. SFP-moduuli SM 80km
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta SFP-moduuli SM 80km
    120,59 €
Tarkastele Taulukkona Listana

5 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.