Yksimuoto APC-UPC

Yleisimmät kytkentäkuitujen mitat  1-10 m ovat saatavissa suoraan noutovarastostamme sekä verkkokaupastamme.

Yksimuoto APC-UPC

Tarkastele Taulukkona Listana

11 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. LC APC-LC UPC 1,4 mm BB 3m G657
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC APC-LC UPC 1,4 mm BB 3m G657
    4,75 €
  2. LC APC-LC UPC DPX 1m-15m
    Varastossa LC APC-LC UPC DPX 1m-15m
    7,04 €
  3. LC APC-LC UPC 1m - 10m
    Varastossa LC APC-LC UPC 1m - 10m
    3,58 €
  4. SC APC-LC UPC 0,5-15m
    Varastossa SC APC-LC UPC 0,5-15m
    3,42 €
  5. SC APC-SC UPC 0,5m - 10m
    Varastossa SC APC-SC UPC 0,5m - 10m
    3,50 €
  6. SC APC-LC UPC DPX 1m - 15m
    Varastossa SC APC-LC UPC DPX 1m - 15m
    7,00 €
  7. LC APC-SC UPC 1m - 10m
    Varastossa LC APC-SC UPC 1m - 10m
    3,54 €
  8. SC APC-SC UPC BB G657 0,5-1m
    Varastossa SC APC-SC UPC BB G657 0,5-1m
    4,37 €
  9. SC APC-SC UPC DPX 2m - 20m
    Varastossa SC APC-SC UPC DPX 2m - 20m
    7,40 €
  10. LC APC-SC UPC DPX 2m - 20m
    Varastossa LC APC-SC UPC DPX 2m - 20m
    7,44 €
Tarkastele Taulukkona Listana

11 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.