Monimuoto OM1

Yleisimmät kytkentäkuitujen mitat  1-10 m ovat saatavissa suoraan noutovarastostamme sekä verkkokaupastamme.

Monimuoto OM1

Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. ST-ST DPX OM1 2m - 15m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta ST-ST DPX OM1 2m - 15m
    7,40 €
  2. LC-SC DPX OM1 62,5um 2m
    Varastossa 0, Katso toimitusaika tuotesivulta LC-SC DPX OM1 62,5um 2m
    7,08 €
  3. SC-SC DPX OM1 62,5um 3m
    Varastossa SC-SC DPX OM1 62,5um 3m
    7,53 €
  4. SC-SC DPX OM1 62,5um 5m
    Varastossa SC-SC DPX OM1 62,5um 5m
    8,74 €
Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.