Monimuoto OM1

OM1-kytkentäkuidun molemmissa päissä on liittimet, joko LC, SC tai ST.

Monimuoto OM1

Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
  1. LC-SC DPX OM1 62,5um 2m
    Loppu varastosta Loppu varastosta
    LC-SC DPX OM1 62,5um 2m
    7,08 €
    Loppu varastosta
  2. SC-SC DPX OM1 62,5um 3m
    Loppu varastosta Loppu varastosta
    SC-SC DPX OM1 62,5um 3m
    7,53 €
    Loppu varastosta
  3. SC-SC DPX OM1 62,5um 5m
    Loppu varastosta Loppu varastosta
    SC-SC DPX OM1 62,5um 5m
    8,74 €
    Loppu varastosta
  4. ST-ST DPX OM1 2m - 15m
    Varastossa Varastossa
    ST-ST DPX OM1 2m - 15m
    9,25 €
Tarkastele Taulukkona Listana

4 Tuotetta

/ sivu
Laskeva
Tuotteiden hinnat näytetään Alv 0%.