Ostoskori on tyhjä (0,00 €)
  • Ostoskori on tyhjä

Häntäkuitu SC UPC OS2 1,5m 12kpl

Häntäkuitu (pigtail) SC-liitin, yksimuoto (SM) G.652D UPC-hiottu kuitu, liitin sininen, kaapeli keltainen. Pituus 1,5 m. Paketissa 12 kpl häntäkuituja.

17,10

12kpl/pkt (1,43e/kpl)

7206382
2030136
195
10 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
pkt

Häntäkuitu (pigtail) SC-liitin, yksimuoto (SM) G.652D UPC-hiottu kuitu, liitin sininen, kaapeli keltainen. Pituus 1,5 m. Paketissa 12 kpl häntäkuituja.

Häntäkuitujen helppo kuorittavuus säästää aikaa asennustöissä.  Asiakkaidemme antaman palautteen mukaan häntäkuitujemme laatu on erittäin hyvä ja sen vuoksi hävikin osuus pieni. Lisäksi olemme saaneet kehuja liittimien puhtaudesta. 

Kaapeli oikenee kiepiltä helposti (ei muisti-ilmiötä). 

Yhteensopivuus

  • Teleoperaattoriverkot
  • Standardit: Telcordia GR-326-CORE

TEKNISET TIEDOT

  • Liitosvaimennus <=0.2dB, maksimi <=0.3dB
  • Heijastusvaimennus ≥50 dB
  • Toistettavuus ≤0.1
  • Kestävyys ≤0.2 dB tyypillinen, 1000 liitosta
  • Vetolujuus >70N
  • Käyttölämpötila -40 to + 85°C

Yhteensopiva sovelluksiin, kuten

Teleoperaattoriverkko

Yhteensopivat tuotteet