Ostoskori on tyhjä (0,00 €)
  • Ostoskori on tyhjä

SC APC-LC UPC DPX OS2 0FIG LSZH 10m - 20m

Kytkentäkaapeli-kuitu SC APC-LC UPC Duplex OS2 0FIG LSZH 10m - 20m

Tilaustuote

0,00

Variaatio
15 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
kpl

Yhteensopiva sovelluksiin, kuten

Konesali (Data Center)Teleoperaattoriverkko