Ostoskori on tyhjä (0,00 €)
  • Ostoskori on tyhjä

LC-SC UPC OS2 1m - 10m

Kytkentäkuitu (patch cord) yksimuoto simplex SC-LC 1,0m - 10,0m

0,00

Variaatio
10 arkipäivää tilauksesta, tuotteen ollessa loppu varastosta.
kpl

Kytkentäkuitu yksimuoto  SC-LC, Simplex 2mm halogeenittomalla vaipalla (LSFH), joka soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön.

Pituus 5m - 10,0m.

Orbis Oy on testannut omilla testauslaitteillaan, että tuote soveltuu suomalaisiin lämpötilaolosuhteisiin ja täyttää paikallisissa asennustöissä tarvittavat kriteerit. Omalla jatkuvalla testauksellamme takaamme myös tuotteiden tasaisen laadun.

Pituus: Tuotekoodi: Sähkönumero:
1m 3001467 7206310
2m 2030309 7206492
3m 2030310 7206493
5m 2030311 7206494
10m 2030312  

 

Sovellukset

Teleoperaattoriverkko